Çilingir Ara
Ş. Mustafa Baş Cad. No:26/A 0312 347 45 62 0544 259 96 79

Güneşevler Çilingir | Kapı Açma Hizmeti

Güneşevler Çilingir hizmeti vermekteyiz. Kapınız ister kilitli kalsın isterse çekili olsun deneyimli kadromuz kapınıza ve kilidinize zarar vermeden kapı açma işlemini çok kısa bir sürede yapmaktadır. Ekstra durumlarda kilitli kapılar için uygulanan bazı sistemler kilidinizin kırarak bu işlemi yapmasına olanak sağlamakatadır. Bu gibi durumlar genelde özel kapılar için geçerli olmaktadır. Kilidinize verilen zararla yeni bir kilit firmamızdan alabilir ve montajını hemen yaptırabilirsiniz.

Hizmetimizi müşteri isteği doğrultusunda 7/24 yaparak ihtiyaç halinde her zaman yanınızda olmak için özel servis araçlarımızda tüm ekipmanlar bulunmaktadır. Anahtar kopyalama dışında tüm problemlerinize Subeyavleri çilingir olarak yardımcı olmaktayız.

Güneşevler Çilingir

Güneşevler Mahallesi Çilingir hizmeti veren firmamızı kapıda kalma durumunda çağırarak kapı açma hizmetini alabilirsiniz. Kapınızın çekili yada kilitli olmasında herhangi bir sorun yoktur. Uzman ekibimiz kapınıza zarar vermeden çilingir hizmetini çok kısa bir sürede özel aletlerle yapabilmektedir.

Çilingir Hizmeti Dışında Yaptığımız İşler

  • Kapı Kilit Değişimi
  • Akıllı Kilit Sistemleri Montajı
  • Oto Çilingir Hizmeti
  • Hidrolik Kapı Yayı Servis ve